» » "Бояулар құпиясы" байқауының қорытындысы

"Бояулар құпиясы" байқауының қорытындысы


Өндірғали Алишер-2 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті мезгілім
Қуанғалиұлы Саламат-2 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті мезгілім
Золотарь Алексей-3 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті мезгілім»
Иса Бекарыс-2 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті мезгілім
Қуатбай Бақытжан-3 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті мезгілім
Абайұлы Аслан-2 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті мультфильмім»
Нурланқызы Айзере-3 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті мультфильмім»
Ерсайын Назерке Бақытжанқызы-1 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті мультфильмім»
Жаншабай Әділет-3 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті мультфильмім»
Жаншабай Әлия-3 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті мультфильмім»
Дүйсен Ернар-2 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті мультфильмім»
Нәдірқожа Әйгерім-1 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті мультфильмім»
Жамаладин Нурадин-3 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті мультфильмім»
Ерсайын Мерей Бақытжанұлы-1 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті мультфильмім»
Абдулла Махамбет-3 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті жануарым»
ЖаншабайАйымгүл-2 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті жануарым»
Қуанышқызы Самал-2 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті жануарым»
Рамазанқызы Аружан-1 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті жануарым»
Оразғали Асима-2 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті жануарым»
Амантай Ақтілек-2 орынКуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті жануарым»
Қади Альфия-2 орын

КуанышбековаАсемРамазановна«Менің сүйікті жануарым»
Әуелбекова Нұршат-1 орынМелденова Сәуле Сейдуллақызы«Менің сүйікті мультфильмім»
Абдуллаева Айзере-алғыс хат Мелденова Сәуле Сейдуллақызы«Менің сүйікті мультфильмім»
Ержігітов Дидар-1 орынМелденова Сәуле Сейдуллақызы«Менің сүйікті жануарым»
Ержігітов Дидар-3 орынМелденова Сәуле Сейдуллақызы«Менің сүйікті мультфильмім»
Елеу Саян -1 орынКөмірбаева Ләззат Сейітжанқызы«Менің сүйікті мультфильмім»
Тастемірұлы Асқар-3 орынКөмірбаева Ләззат Сейітжанқызы«Менің сүйікті жануарым»
Арлуханов Ерасыл-алғыс хатКөмірбаева Ләззат Сейітжанқызы«Менің сүйікті қалам»
Балтабаева Кәусар-алғыс хатКөмірбаева Ләззат Сейітжанқызы«Менің сүйікті мезгілім»
Айбар Айбеке-3 орын Кисметова Аксана«Менің сүйікті жануарым»
Жасталап Еларыс-3 орынКисметова Аксана«Менің сүйікті мезгілім»
Серіков Бекасыл-3 орынКисметова Аксана«Менің сүйікті қалам»
МиндаловаАлсу Әділетқызы-1 орынТаженова Раушан Дуйсенбиева«Меніңотбасым»
Миндалова Алсу Әділетқызы-1 орын

Таженова Раушан Дуйсенбиева
«Менің сүйікті мезгілім»

Орынбай Айзат Болатқызы-2 орынТаженова Раушан Дуйсенбиева
«Менің сүйікті мезгілім»

Аманкосова Амина Русланқызы-1 орын

Таженова Раушан Дуйсенбиева
«Менің сүйікті мезгілім»

Абдраманова Әлия Ерболқызы-2 орынТаженова Раушан Дуйсенбиева
«Менің сүйікті мезгілім»

Төлепберген Гүлмерей Нұрланқызы

Таженова Раушан Дуйсенбиева
«Меніңсүйікті жануарым»

Төлепберген Гүлмерей Нұрланқызы-1 орын

Таженова Раушан Дуйсенбиева
«Менің сүйікті мезгілім»

Қожаберген Нұрай Нұрбекқызы-1 орынТаженова Раушан Дуйсенбиева
«Менің сүйікті мультфильмім»

Айнағұл Құндыз Қазболатқызы -2 орын

Таженова Раушан Дуйсенбиева
«Менің сүйікті мезгілім»

Айнағұл Жұлдыз Қазболатқызы-1 орын

Таженова Раушан Дуйсенбиева«Менің сүйікті мультфильмім»
Диярова Кәусар Ергенқызы-2 орын

Жанұзақ Құралай Әбдіқапарқызы
«Менің сүйікті жануарым»

Асқарова Мәдина Асқатқызы-2 орын

Жанұзақ Құралай Әбдіқапарқызы
«Менің сүйікті мезгілім»

Нағиева Інжу Сәрсенқызы -2 орын

Жанұзақ Құралай Әбдіқапарқызы
«Менің сүйікті жануарым»

Сүлейменов Әбілмансұр Темірханұлы-2 орын

Жанұзақ Құралай Әбдіқапарқызы
«Менің сүйікті жануарым»

Күлімбетова Айлуна Қыдырбекқызы

Жанұзақ Құралай Әбдіқапарқызы
«Менің отбасым»

Айдарбек Жансезім Жанболатқызы-1 орын

Жанұзақ Құралай Әбдіқапарқызы
«Менің отбасым»

Құрмет Адай Қайратұлы-1 орынЖанұзақ Құралай Әбдіқапарқызы
«Менің сүйікті мультфильмім»

Кенжебай Дильназ Еркебұланқызы-2 орын

Жанұзақ Құралай Әбдіқапарқызы
«Менің сүйіктіжануарым»

МұхаметшарипұлыАйдос-2 орынУркимбаева ГульбагизаТоқтасыновнаМеніңсүйіктіжануарым
МанайӘлихан-3 орынУркимбаева ГульбагизаТоқтасыновнаМеніңсүйіктімультфильмім
ҚырғызбайАйерке-3 орынУркимбаева ГульбагизаТоқтасыновнаМеніңсүйіктімультфильмім
Даркенбаева Қарақат-3 орынУркимбаева ГульбагизаТоқтасыновнаМеніңсүйіктіжануарым
СердалыСанжар-3 орынУркимбаева ГульбагизаТоқтасыновнаМеніңсүйіктіжануарым
ЧаяхметЛашын-3 орынУркимбаева ГульбагизаТоқтасыновнаМеніңсүйіктіжануарым
СеменғалиБалым-3 орынДарменбаева Раушан Алтынбековна«Менің отбасым»
Қуанышбек Нұрали -3 орынСаркееваАйгерим Жанатовна«Менің отбасым»
Азимжан Алтынай-2 орынМатенова Алия Кабдулхамитовна«Менің отбасым»
Талғат Мерей -2 орынСаркееваАйгерим Жанатовна«Меніңсүйікті мезгілім»
Нұржау Нұрберді-2 орынМатенова Алия Кабдулхамитовна«Меніңсүйікті мезгілім»
Махатқызы Аруназ-3 орынДарменбаева Раушан Алтынбековна«Меніңсүйікті мезгілім»
Жұматай Інжу-3 орынСаркееваАйгерим Жанатовна«Меніңсүйікті мезгілім»
Советжан Жантөре-2 орынМатенова Алия Кабдулхамитовна«Меніңсүйікті жануарым»
Алпысбай Шахкерім-3 орынМатенова Алия Кабдулхамитовна«Меніңсүйікті қалам»
Рысбекұлы Нұртас-3 орынДарменбаева раушан Алтынбековна«Меніңсүйікті қалам»
Ахмет Жансая Сәрсенбайқызы-1 орынЖауылбаева Айдана Бекболатқызы«Менің сүйікті жануарым»
Утекали Анель Айтқалиқызы-3 орынЖауылбаева Айдана Бекболатқызы«Менің сүйікті жануарым»
Арыстанбай Әділет Қуанышбекұлы-1 орынЖауылбаева Айдана Бекболатқызы«Менің сүйікті мезгілім»
Сәрсенбайқызы Арайлым-2 орынЖауылбаева Айдана Бекболатқызы«Менің сүйікті мультфильмім»
Тоғжан Ләйлі Рахымжанқызы-3 орынМаңғыбаева Злиха Мәлікқызы«Менің сүйікті мезгілім»
Алтай Айназ Алтайқызы-1 орынМаңғыбаева Злиха Мәлікқызы«Менің сүйікті жануарым»
Хайрош Нұрислам Ақылбекұлы-3 орынМаңғыбаева Злиха Мәлікқызы«Менің сүйікті жануарым»
Сырымқызы Аянат-2 орынМаңғыбаева Злиха Мәлікқызы«Менің сүйікті мультфильмім»
Тәжіғали Нұршах Талғатұлы-1 орынМаңғыбаева Злиха Мәлікқызы«Менің сүйікті қалам»
Амантайұлы Иса-2 орынМаңғыбаева Злиха Мәлікқызы«Менің сүйікті отбасым»
Бисенғали Нұрислам Аманкелдіұлы-1 орынМаңғыбаева Злиха Мәлікқызы«Менің сүйікті жануарым»
Манас Аян Азаматұлы-3 орынЕсенқосова Жаңагүл Серікқызы«Менің сүйікті ауылым»
Қамашұлы Жанша-3 орынЕсенқосова Жаңагүл Серікқызы«Менің сүйікті жануарым»
Манас Кәусар Саламатқызы-2 орынЕсенқосова Жаңагүл Серікқызы«Менің сүйікті қалам»
Төлеп Ақжүніс Смайлқызы-2 орынЕсенқосова Жаңагүл Серікқызы«Менің сүйікті ауылым»
Аманқос ЕркінайБайназарқызы-3 орынЕсенқосова Жаңагүл Серікқызы«Менің сүйікті жануарым»
Нұрғали Назерке Сағынғалиқызы-1 орынЕсенқосова Жаңагүл Серікқызы«Менің сүйікті отбасым»
АтапкелИгілікҚуанышбекұлы-3 орынХабиева Алмагуль Елеусизовна«Меніңсүйіктімультфилмім»
Мақсот АйкөркемНұрболатқызы-1 орынХабиева.Алмагуль Елеусизовна«Меніңсүйіктімультфилмім»
АмантұрлыНұрболатФеликсқызы-3 орын
Хабиева.Алмагуль.
Елеусизовна
«Меніңсүйіктімультфилмім»
Жарылхан Алтай Ержанұлы-1 орынКаржаубаева Гулжан Аманкуловна«Менің сүйікті мезгілім»
Танатарова Мадина Мировна-1 орынКаржаубаева Гулжан Аманкуловна«Менің сүйікті жануарым»
Изгалы Бекболат Кумисгалиулы-1 орынКаржаубаева Гулжан Аманкуловна«Менің сүйікті мультфильмім»
Тлеукен Айбек Оралұлы-1 орын
Рахимова Айнагуль Тендыковна

«Менің сүйікті мезгілім»
Тлеукен Айым Оралқызы-1 орынКажикаримова Тогжан Сериковна«Менің сүйікті мультфильмім»
Саматова Анель Алматовна-1 орынКажикаримова Тогжан Сериковна«Менің сүйікті мультфильмім»
Қайратов Марлен-1 орынОспанбекова Ботагоз Маратовна«Менің сүйікті қалам»
Нурмуханбетова Айгерім Рахатовна-1 орынОспанбекова Ботагоз Маратовна«Менің сүйікті мультфильмім»
Мұратбек Кәусар Қайратқызы-1 орынЖумашева Анаркул Манарбековна
«Менің отбасым»

Аманқұлов Ілескен Мақсатұлы-3 орын

Имангалиева Назгул Аскаровна


«Менің отбасым»,
Аманқұлов Ілескен Мақсатұлы-2 орын

Имангалиева Назгул Аскаровна

«Менің сүйікті жануарым»
Аманқұлов Ілескен Мақсатұлы-3 орын

Имангалиева Назгул Аскаровна

«Менің сүйіктімезгілім»
Аманқұлов Ілескен Мақсатұлы -2 орын

Имангалиева Назгул Аскаровна

«Менің сүйікті мультфильмім
Аманқұлов Ілескен Мақсатұлы-3 орын

Имангалиева Назгул Аскаровна

«Менің сүйікті қалам»
Алтынбай Алтынбек Талапбекұлы-3 орын

Имангалиева Назгул Аскаровна

«Менің сүйікті жануарым»
Байменше Ернұр Аманбайұлы-2 орын
Имангалиева Назгул Аскаровна

«Менің сүйікті қалам»

Байменше Ернұр Аманбайұлы-2 орын
«Менің сүйікті мультфильмім»
Сейітқали Ақнұр Жәдігерқызы-1 орынИмангалиева Назгул Аскаровна
«Менің отбасым»,

Сейітқали Ақнұр Жәдігерқызы-2 орын
Имангалиева Назгул Аскаровна

«Менің сүйікті жануарым»
Сейітқали Ақнұр Жәдігерқызы-1 орын
Имангалиева Назгул Аскаровна

«Менің сүйіктімезгілім»
АртурұлыБейбіт-2 орын
Имангалиева Назгул Аскаровна

«Менің сүйіктімезгілім»
Ахметияр Әбілмансұр Рустамбекұлы-2 орын
Имангалиева Назгул Аскаровна

«Менің сүйікті жануарым»

Берік Медина Бахытжанқызы-2 орын

Имангалиева Назгул Аскаровна

«Менің сүйікті жыл мезгілім»

ЖадегерМедина Русланқызы-3 орын
Имангалиева Назгул Аскаровна

«Менің сүйікті жануарым»

Примкулова Карлыгаш -3 орынИмангалиева Назгул Аскаровна
«Менің сүйікті жануарым»

Саламасов Бекжан-2 орын

Сейтенова Мейрамгул Маркабаевна
«Менің сүйікті жануарым»

Ерікқызы Інжумаржан-3 орын

Сейтенова Мейрамгул Маркабаевна
«Менің сүйікті жануарым»

Ерболат Ботагөз-2 орынКоянбаева Гульмира Шаукетовна«Менің сүйікті жануарым»
Забанова Дарья-3 орынКоянбаева Гульмира Шаукетовна«Менің сүйікті жануарым»
Ерболат Ботагөз-3 орынАманжанова Дина Хайроллаевна«Менің сүйікті мезгілім»
Абдумуталибова Шахзода-2 орынШуленбаев Мирзатай Ильясович«Менің сүйікті мезгілім»
Абдумуталибова Севинч-1 орынШуленбаев Мирзатай Ильясович«Менің сүйікті мультфильмім»
Каюм Шырайлым-2 орынШуленбаев Мирзатай Ильясович«Менің сүйікті жануарым»
Каюм Шырайлым-3 орынШуленбаев Мирзатай Ильясович«Менің сүйікті мезгілім»
Ғабдулла Малик Мейрамұлы-3 орын
Рахимбекова Ляззат Айтпаевна

«Меніңсүйіктіжануарым»
Әбен Құралай Дастанқызы-3 орынКуанишова Гульжанат Жумабаевна«Менің сүйікті мезгілім»
Әбен Данияр Дастанұлы-2 орын Куанишова Гульжанат Жумабаевна«Менің сүйікті мезгілім»
Әбен Кәусар Дастанқызы-3 орынКуанишова Гульжанат Жумабаевна«Менің сүйікті мезгілім»
Юсупжанова Луиза
Баратжанқызы-2 орын
Шукеева Гүльзира Кинжабекқызы«Менің сүйікті жануарым»
Қали Сұлу-2 орынБейсенбекова Галия МуратовнаМенің сүйікті мезгілім
Саржан Сумая-2 орынБейсенбекова Галия МуратовнаМенің сүйікті мултьфильмім
Дюсембаева Асель-2 орынБейсенбекова Галия МуратовнаМенің сүйікті жануарым
Қадырбек Жанеля-2 орынБейсенбекова Галия МуратовнаМенің сүйікті мезгілім
Максаламова Аякоз-2 орынБейсенбекова Галия МуратовнаМенің сүйікті мезгілім
Тлепберген Зейнеп-1 орынБейсенбекова Галия МуратовнаМенің сүйікті жануарым
Ануарбек Алмат-3 орынБейсенбекова Галия МуратовнаМенің сүйікті мултьфильмім
Елубай Малика-2 орынБейсенбекова Галия МуратовнаМенің сүйікті жануарым
Елубай Малика-2 орынБейсенбекова Галия МуратовнаМенің сүйікті жануарым
Елубай Малика-2 орынБейсенбекова Галия МуратовнаМенің сүйікті жануарым
Бестерекова Венера-2 орынБейсенбекова Галия МуратовнаМенің сүйікті мультфильмім
Сұлтанбек Нұршат-3 орынБейсенбекова Галия МуратовнаМенің сүйікті мултьфильмім
Қарағұлов Думан Дарханұлы-2 орынТөлеухан Нұрбақыт Наурызқызы«Менің сүйікті жануарым»
Абылхан Нұрхан-1 орынСүлейменов Талғат Толегенович«Менің сүйікті мульфильмім»
Аманжол Еркебұлан -2 орынСүлейменов Талғат Толегенович«Менің сүйікті жануарым»
Кеңес Селбес-2 орынСүлейменов Талғат Толегенович«Менің сүйікті мезгілім»
Шаймерден Арби -1 орынСүлейменов Талғат Толегенович«Менің сүйікті ауылым»
Жанабаева Сымбат Азаматовна-2 орынСпанова Рабига Дарибаевна«Меніңсүйіктіқалам»
Жанабаева Сымбат Азаматовна-1 орынСпанова Рабига Дарибаевна«Меніңсүйіктімультфильмім» 
Серикова Айым-2 орынЖасыбаева Асел Рыскельдиевна«Менің сүйікті мезгілім»
Сейдахмет Маржан-2 орынҚасенова Асель Аликадыровна«Меніңсүйікті жануарым» 
Тастан Айғаным-2 орынҚасенова Асель Аликадыровна«Менің сүйікті жануарым»
Алтынбек Нұрмұханбет-2 орынҚасенова Асель Аликадыровна«Меніңсүйіктімультфильмім» 
Ануарбек Алинұр-2 орынҚасенова Асель Аликадыровна«Менің сүйікті мультфильмім»
Еремеева Варвара-2 орын
Кожагельдинова Гуляим Акановна

«Мое любимое животное»
Степура Варвара-1 орынШаймарданова Гульнар Касымжомартовна«Мое любимое время года»
Кусаинова Томирис-2 орынПодскребко Анна Петровна« Мой любимый мультфильм»
Менцель Артем-1 орын
Кожагельдинова Гуляим Акановна

« Мой любимый мультфильм»
Гельмерт Александра-2 орынПодскребко Анна Петровна« Мой любимый мультфильм»
Кочегова Дарина-3 орын
Каирканова Сайран Талдыбаевна

«Мое любимое время года»
Бровко Иван-3 орынХайрулина Сауле Зайнолдақызы«Мое любимое животное»
Ситников Артем-3 орынХайрулина Сауле Зайнолдақызы«Мое любимое животное»
Кельгурун Ильгиз-3 орын
Каирканова Сайран Талдыбаевна

«Мое любимое время года»
Брызгалова Анна-3 орынХайрулина Сауле Зайнолдақызы«Мое любимое время года»
Нурпиисова Эльнара-3 орын
Каирканова Сайран Талдыбаевна

«Мойлюбимый мультфильм»
Оралбекқызы Ділдә-2 орын
Салимжанова Кульсара Нурмухамбетовна

«Менің сүйікті мультфильмім»
Рахим Бекзат-алғыс хат
Бокина Хамида Мухаметуалиевна

«Менің сүйікті мультфильмім»
Мурат Тамерлан-алғыс хат
Бокина Хамида Мухаметуалиевна

«Менің сүйікті мультфильмім»
Советхан Айдана-1 орынЖандыбаева Жазира Азатовна«Менің сүйікті мезгілім»
Арғынбай Досжан-1 орынЖандыбаева Жазира Азатовна«Менің сүйікті мултьтфильмім»
Оразхан Алина-1 орынМаликова Акмарал«Менің сүйікті жануарым»
Естай Әділбек-1 орынМаликова Акмарал«Менің сүйікті жануарым»
Маулетбек Аяулым-1 орынМаликова Акмарал«Менің сүйікті жануарым»
Базарбаева Айжан-1 орын
Менің отбасым
Советқали Гүларай-1 орынКенешова Гүльфия Бауыржановна«Менің сүйікті жануарым»
Жұбанбаева Ақниет-3 орынКенешова Гүльфия Бауыржановна«Менің сүйікті мультфильмім»
Нұрлыбай Нұрай-1 орынКенешова Гүльфия Бауыржановна«Менің сүйікті мезгілім»
Темірова Ақбаян-3 орынКенешова Гүльфия Бауыржановна«Менің сүйікті мультфильмім»
Мұхит Ерасыл-3 орынКенешова Гүльфия Бауыржановна«Менің сүйікті жануарым»
Кеншілік Әлихан-1 орынКенешова Гүльфия Бауыржановна«Менің сүйікті мезгілім»
Сахитжан Абдулмәлік-1 орынБұрғали Гүлнұр«Менің сүйікті мезгілім»
Оңталапова Әсия-1 орынБұрғали Гүлнұр«Менің сүйікті мезгілім»
Бағтберген Жазира-1 орынБұрғали Гүлнұр«Менің сүйікті жануарым»
Ғалым Нұрали-1 орынБұрғали Гүлнұр«Менің сүйікті мультфильмім»
Алданыш Аружан-3 орынНұрбергенова Бақтыгүл Тынышбайқызы«Менің сүйікті мезгілім»
Оңалбаева Салтанат-3 орынНұрбергенова Бақтыгүл Тынышбайқызы«Менің сүйікті мезгілім»
Тәліп Бекзат-2 орынЖеделбаева Бақтылы«Менің қалам»
Мұзанов Мирас-2 орын ЖеделбаеваБ«Менің ауылым»
Қыдырбаев Ерлан-2 орынЖеделбаева Б«Менің сүйікті мультфильмім »
Унгарбаев Миранбек-3 орынЖеделбаева Б«Менің сүйікті мезгілім»
Зиядинов Еркебұлан-3 орынЖеделбаева Б«Менің сүйіктіүй жануарым»
Курбанбаев Нұржан-2 орынЖеделбаева Б«Менің қалам»
Бисенгалиев Назарбек-2 орынЖеделбаева Б«Менің сүйікті мультфильмім»
Мұратқызы Айгерім-3 орынАбайдуллаев Мұрат Аманбайұлы«Менің сүйікті мезгілім»
Мұратқызы Гүлім-3 орынАбашева Анара Жандарбековна«Менің сүйікті ауылым»
Оразғали Ерасыл
Қуанышұлы-2 орын
Есимханова Айнур Шайзадиновна«Менің сүйікті мультфильмім»
Бейсенбек Айғаным Фархатқызы-2 орынЕсимханова Айнур Шайзадиновна«Менің сүйікті мультфильмім»
Арғынова Кәусар Серікқызы-3 орынЕсимханова Айнур Шайзадиновна«Менің сүйікті мезгілім»
Сайлаубек Әлихан Досжанұлы-1 орынАлпыспаева Шынар Тұраровна«Менің сүйікті мультфильмім»
Мухаметкаримов Данат-3 орынБакирбаева Кымбат Касеновна«Менің отбасым»
Қалимқан Ернұр-2 орын
Муслимова Назым
Амантайқызы
«Менің сүйікті жануарым»
Тютенева Камила-2 орынКусаинова Саркыт Габдрашитовна«Менің сүйікті мезгілім»
Капасова Іңкәр-3 орынКусаинова Саркыт Габдрашитовна«Менің отбасым»
Рахметолла Медина-алғыс хат
Менің отбасым
МейрамМейіржан-алғыс хат


Менің сүйікті қалам
СапарбековШыңғыс-алғыс хат
Менің отбасым
Аманғалиқызы Айжан-3 орын
Атишова Айгерим Нуржумановна

«Менің отбасым»
Сағатбек Ақерке Қуанышқызы-3 орынАтишова Айгерим Нуржумановна «Менің сүйікті мезгілім»
Ахметхан Әмина-2 орынАтишова Айгерим Нуржумановна«Менің сүйікті мультфильмім»
Берікқызы Жанелья-3орынАтишова Айгерим Нуржумановна«Менің сүйікті мультфильмім»
Отарбай Айдана
Мұратқызы-3 орын
Исмаилова Зарина Сергазыевна

«Менің сүйікті жануарым»
Амиржан Аяла Нуракимқызы-2 орын
Исмаилова Зарина Сергазыевна

«Менің сүйікті жануарым»
Тұрар Ерхат-2 орынЕрмагамбетова Махаббат КалуовнаМенің сүйікті мезгілім
Қайрол Ержігіт-3 орынЕрмагамбетова Махаббат КалуовнаМенің сүйікті мультфильмім
Сенбай Айару-3 орынЕрмагамбетова Махаббат КалуовнаМенің сүйікті мезгілім
Асхатұлы Ильас-2 орынЕрмагамбетова Махаббат КалуовнаМенің сүйікті мезгілім
Жәнібек Інжу-3 орынЕрмагамбетова Махаббат КалуовнаМенің отбасым
Ескермес Шұғыла-алғыс хатАрыстанова Карлыгаш Акылбековна«Менің сүйікті мезгілім»
Есболат Аяулым-3 орынАрыстанова Карлыгаш Акылбековна«Менің сүйікті мезгілім»
Кибаев Бекислам-3 орынАрыстанова Карлыгаш Акылбековна«Менің сүйікті қалам»
Жанат Малика-алғыс хатЗейнолла Ақтоты Рүстемқызы«Менің сүйікті жануарым»
Ерланұлы Ислам-3 орынНысанова ДанагулКадирбековна
«Менің сүйікті жануарым»

Аманкос Әдемай
Тарасқызы-3 орын
Нысанова ДанагулКадирбековна
«Менің сүйікті жануарым»

Бақтығали Мағжан
Асылбекұлы-3 орын
Нысанова ДанагулКадирбековна
«Менің сүйікті жануарым»

Бегали Мұхаммед
Айбекұлы-2 орын
Нысанова ДанагулКадирбековна
«Менің сүйікті жануарым»

Бүркіт Айзада
Арманқызы-3 орын
Нысанова ДанагулКадирбековна
«Менің сүйікті жануарым»

Сарсенбай Айзада Айткалиқызы-1 орынНысанова ДанагулКадирбековна
«Менің сүікті мезгілім»

Нұрланқызы Саяжан-1 орынНысанова ДанагулКадирбековна
«Менің сүікті мезгілім»

Айтқазыұлы Мейірлан-2 орынНысанова ДанагулКадирбековна
«Менің сүікті мезгілім»

НұрланқызыЗере-2 орынНысанова ДанагулКадирбековна
«Менің сүікті мезгілім»

Нұрбай Әсел
Қайратқызы-1 орын
Нысанова ДанагулКадирбековна
«Менің сүікті мезгілім»

БақытӘлияТулегенқызы -1 орынНысанова ДанагулКадирбековна
«Менің сүікті мезгілім»

Медетқызы Еркеназ-алғыс хатОрдабекова Забира Газизовна«Менің отбасым»
Амангелді Зере Қуанышқызы-алғыс хатОрдабекова Забира Газизовна«Менің сүйікті жануарым»
Нұрлытай Айзере Марғұланқызы-3 орынОрдабекова Забира Газизовна«Менің сүйікті жануарым»
Ағыбай Ақнұр Ернатқызы-3 орынОрдабекова Забира Газизовна«Менің сүйікті жануарым»
Магерл ЛокланДжанузакиева Гульмира Уразалиевна
Мадиярұлы АйдосТұяқова Айжан
Бақытжан МаралТұяқова Айжан
Әлихан СабырТайтаразова Айдана Оразбековна
Тұрсын СамғатТайтаразова Айдана Оразбековна
Жолдыбай ҰлнараТайтаразова Айдана Оразбековна
Бақытжан АсланТайтаразова Айдана Оразбековна
Махсетбай МадинаТайтаразова Айдана Оразбековна
Қасым ДанаТайтаразова Айдана Оразбековна
Равинский АртурТайтаразова Айдана Оразбековна
Есенғали ЖаныбекТайтаразова Айдана Оразбековна
Тохтахунов АмирханТайтаразова Айдана Оразбековна
Берікбол ЖаныбекТайтаразова Айдана Оразбековна
Мұхтар АружанТайтаразова Айдана Оразбековна
Исламов МуслимТайтаразова Айдана Оразбековна
Қалиев СырымТайтаразова Айдана Оразбековна
Жұмаш ДанаТайтаразова Айдана Оразбековна
Тұрсын ЕрханОрманбекова Мадина Адилбековна
Ержанқызы ЖанеркеОрманбекова Мадина Адилбековна
Болат АружанОрманбекова Мадина Адилбековна
Жақсылық СараОрманбекова Мадина Адилбековна
Зиядаұлы ДарынОрманбекова Мадина Адилбековна
Кеңесбай АминаАсим Мухаббат Мадиновна
Саматқызы АқниетСаукатова Лаура Маратовна
Билый Данил-2 орынМисюль Яна Александровна«Менің сүйікті жануарым»
Головчук Вера-2 орынМисюль Яна Александровна«Менің сүйікті жануарым»
Смагулова Риана-2 орынМисюль Яна Александровна«Менің отбасым»
Махамбетова Аружан-2 орынМисюль Яна Александровна«Менің сүйікті жануарым»
Билый Данил-2 орынМисюль Яна Александровна«Менің сүйікті қалам»
Саденова Айым-2 орынАбдрахманова Асем«Менің сүйікті қалам»
Гаврилина АделинаАлександровна-1 орынБекбаева Эльмира Досымжановна«Менің сүйікті жануарым»
Мереева Хадиджа Мирболатовна -1 орынБекбаева Эльмира Досымжановна«Менің сүйікті мезгілім»
Қапасова Айсұлу-2 орынСадыкова Айгерім Саматқызы
«Менің сүйікті жануарым»

Қалимқан Тамерлан-2 орын

Садыкова Айгерім Саматқызы
«Менің сүйікті жануарым»

Азімбаева Айару-2 орын

Габитова
Гульвира
Кадырбековна
«Менің сүйікті жануарым»

Алтайхан Нұрасыл-2 орын

Габитова
Гульвира
Кадырбековна
«Менің сүйікті мультфильмім»

Байгелдинов Абдуллазим-2 орын

Примкулова Бадигул Замзеевна«Менің сүйікті жануарым»
Жайыққызы Жанназ-1 орынАбилова Лаззат Дилмаганбетовна«Менің сүйікті мультфильмім» «Майя мультфильмі»
Ринатқызы Айым-1 орынАбилова Лаззат Дилмаганбетовна«Менің сүйікті жануарым» Мысық
Умирзақова Әмина Төлегенқызы-3 орынАбилова Лаззат Дилмаганбетовна«Менің отбасым»
Бекболат Дильназ-3 орынАбилова Лаззат Дилмаганбетовна«Менің сүйікті жануарым»
Марат Аманат Медетұлы-3 орынАбилова Лаззат Дилмаганбетовна
« Менің отбасым»
«Менің сүйікті мультфильмім» «Super отбасы»
Жолниязқызы Ұлжан-3 орынАбилова Лаззат Дилмаганбетовна
«Менің сүйікті мезгілім»
«Менің сүйікті мультфильмім»
Ержанова Айым Қайратқызы-3 орынАбилова Лаззат Дилмаганбетовна«Менің сүйікті мульфильмім» Шарики
Тілепі Әлтайыр Орынбайұлы-1 орынАбилова Лаззат Дилмаганбетовна«Менің сүйікті мезгілім»
Ахмет Еркеназ-2 орынБуранкулов Нурбулат Сактаганович«Менің сүйікті мезгілім»
Байкадамова Інжу-3 орын-«Менің сүйікті мультфильмім»
Камал Фариза-1 орын-«Менің сүйікті мультфильмім»
Қазымова Гүлерке-3 орын-«Менің сүйікті мезгілім»
Рзалық Ақниет-2 орын-«Менің сүйікті мультфильмім»
Аманулла Айару-3 орын-«Менің сүйікті мезгілім»
Дүйсенғали Нұртай-3 орын-«Менің сүйікті мультфильмім»
Кенжебаева Нұрай -3 орын-«Менің сүйікті жануарым»
Сексенбай Жансель-3 орын-«Менің сүйікті мультфильмім»
Тамаша Парасат-3 орын-«Менің сүйікті жануарым»
Бисенбаев Бекет-3 орын-«Менің сүйікіті жануарым»
Дүйсенғали Нұрхат-3 орын-«Менің сүйікті жануарым»
Мұхтар Нұрғиса-2 орын-«Менің сүйікті қалам»
Байқадамов Ислам -3 орын-«Менің сүйікті мультфильмім»
Бисембина Назерке-3 орын-«Менің сүйікті жануарым»
Сейдолла Ерасыл-3 орын-«Менің сүйікті мультфильмім»
Құлшар Байсал-2 орын-«Менің сүйікті мультфильмім»
Ералина Дарья-3 орын-«Менің сүйікті мультфильмім»
Ерланұлы Мирас-3 орын-«Менің сүйікті жануарым»
Санақ Қыдырәлі-3 орын-«Менің сүйікті мультфильмім»
Гильман Ақзада-1 орын-«Менің сүйікті мезгілім»
Бисембин Нұрхан-2 орын-«Менің сүйікті мультфильмім»
Елеусізов Батырбек-3 орын-«Менің сүйікті қалам»
Сейтов Виктор-2 орын-«Менің сүйікті мультфильмім»
Ералин Олжас-3 орын-«Менің сүйікті жануарым»
Суюнтаев Есет-3 орын-«Менің сүйікті жануарым»
Хасен Жандаулет-3 орын
«Менің сүйікті жануарым»
Сегизбаева Нұрай-3 орын
«Менің сүйікті мезгілім»
Тұрғанбек Мадина-1 орынНауанов Нағашыбай Туарманович«Менің сүйікті мезгілім»
Есіркеп Аружан-1 орынНауанов Нағашыбай Туарманович«Менің сүйікті мезгілім»
Пшембаева Гүлзира-1 орынНауанов Нағашыбай Туарманович«Менің сүйікті мезгілім»
Хакімбекқызы Салия-1 орынНауанов Нағашыбай Туарманович«Менің сүйікті мезгілім»
Хакімбекқызы Салия-1 орынНауанов Нағашыбай Туарманович«Менің сүйікті мезгілім»
Хакімбекқызы Салия-1 орынНауанов Нағашыбай Туарманович«Менің отбасым»
Жардемғали Мөлдір- 1 орын

Бердигужиева АктотыБауыржанқызы
Менің сүйікті мультфильімім

Ержан Гүлжайна- 1орын

Бердигужиева АктотыБауыржанқызы
Менің сүйікті мезгілім

Берік Ибрагим- 1орынБердигужиева АктотыБауыржанқызы
Менің отбасым

Серікқали Айшабибі- 1 орынБердигужиева АктотыБауыржанқызы
Менің сүйікті жануарым

Қойшыбек Мерей Зулхарнайқызы-3 орын
Айнакулова Айгуль
Калабаевна
«Менеің сүйікті мульфильмім»
Ерланұлы Нурислам-1 орын
Айнакулова Айгуль
Калабаевна
«Менеің сүйікті мульфильмім»
Байлепес Инабат-1 орын
Айнакулова Айгуль
Калабаевна
«Менеі сүйікті қалам»
Оразалы Али Ержанұлы-1 орынЕрбол Перизат Ерболқызы«Менің сүйікті мультфильмім»
Тұрлығожа Айман-3 орынЕрбол Перизат Ерболқызы«Менің сүйікті жануарым»
Оразалы Аяла Ержанқызы-1 орынЕрбол Перизат Ерболқызы«Менің сүйікті жануарым»
Мамыт Аружан-2 орын
Мира Спандиярова

Менің сүйікті жануарым
Абай Самұрат-2 орын

Тағыбаев НұрғисаМенің сүйікті мезгілім
Қожантаев Айбын Ғазизбекұлы-1 орынҚанатова Аққу Жаскеленқызы«Менің сүйікті жануарым»
Қанат ҰлбикеНұрланқызы-1 орынҚанатова Аққу Жаскеленқызы«Менің сүйікті мезгілім»
Таңат Ақторғын Берікқызы-1 орынҚанатова Аққу Жаскеленқызы«Менің сүйікті мезгілім»
Жолжанқызы Дина-1 орынҚанатова Аққу Жаскеленқызы«Менің сүйікті мезгілім»
Айкенов Досжан-3 орынТурканова Н.Т«Менің сүйікті мультфильмім»
Ақан Айғаным-2 орынТурканова Н.Т«Менің сүйікті жануарым»
Талғатбекова Еркежан-2 орынТурканова Н.Т«Менің сүйікті жануарым»
Куанганова Жанерке-3 орынТурканова Н.Т«Менің сүйікті мультфильмім»
Қызырбеков Мирас-1 орынНасилова З.Е«Менің сүйікті жануарым»
Жумашев Ермухан-2 орынНасилова З.Е«Менің сүйікті мультфильмім»
Мерхатұлы Мират-3 орынНасилова З.Е«Менің сүйікті жануарым»
Жанат Жансая Жанасқызы-1 орынСадыбек Асылзат Ақбердіқызы«Менің сүйікті жануарым»
Мұрат Айзере Жәнібекқызы-алғыс хатСадыбек Асылзат Ақбердіқызы«Менің сүйікті жануарым»
Нақыпова Рамина-алғыс хатБурханаева Айдана Жанабайқызы«Менің сүйікті мезгілім»
Арман Ару-алғыс хатБурханаева Айдана Жанабайқызы«Менің сүйікті қалам»
Мырзалиева Рабия-алғыс хатБурханаева Айдана Жанабайқызы«Менің сүйіктіжануарым»
Бабанская Вероника Владиславовна-1 орынОмиржанова Арайлым Мұратқызы«Мое любимое животное»
Бабанская Вероника Владиславовна-1 орынОмиржанова Арайлым Мұратқызы«Мой любимый мультфильм»
Приходько Ксения Сергеевна-1 орынОмиржанова Арайлым Мұратқызы«Мое любимое животное»
Шкленник Кристина Денисовна-1 орынОмиржанова Арайлым Мұратқызы«Мое любимое животное»
Матжанова Сануғаш
Тойбазаровна-3 орын
Ахметова Эленора Шереповна«Менің отбасым»
ЕсентұрКөркем-2 орынИзтелеуоваПеризат«Менiң сүйiктi мультфильмiм»
ЖұманазарГүлданай-2 орынИзтелеуоваПеризат«Менiң сүйiктi мультфильмiм»
НогаеваГаухар-2 орынСарсеноваАйжан«Менiң сүйiктi мультфильмiм»
Кайредден Сафия-1 орынТантаева Қарлығаш СерікқызыМенің сүйікті жануарым
Кайредден Сафия-1 орынТантаева Қарлығаш СерікқызыМенің сүйікті қалам»
Кайредден Сафия-1 орынТантаева Қарлығаш СерікқызыМенің сүйікті мультфилімім
Кайредден Сафия-1 орынТантаева Қарлығаш СерікқызыМенің сүйікті мезгілім
Әбіқұл Мағжан-2 орын
Алимбаев Нұрлан Ерназарұлы

«Меніңсүйікті жаныуарым»
Нарқұлова Назым-1 орын
Алимбаев Нұрлан Ерназарұлы

«Менің сүйікті мезгілім»
Утаганов Жақсылық -1 орынАлимбаев Нұрлан Ерназарұлы«Менің сұйікті жаныуарым»
Файст Сабина -2 орын
Досқожаева Айгүль
Тұрарқызы
«менің сүйікті мезгілім»
Сатыбалды Мөлдір -3 орын
Досқожаева Айгүль
Тұрарқызы
«Менің сүйікті мультфильмім»
Тыныбекова Інжу -1 орын
Досқожаева Айгүль
Тұрарқызы
«Менің отбасым»
Саханько Тимур
Досқожаева Айгүль
Тұрарқызы
«Менің сүйіктіжануарым»
Қабыл Сұлушаш-3 орынУспанова Гүлжанат ЖұманазарқызыМенің отбасым»
Мәжит Ханшайым-3 орынУспанова Гүлжанат Жұманазарқызы«Менің сүйікті мультфильмім»
Бегман Айзере-3 орынУспанова Гүлжанат ЖұманазарқызыМенің отбасым»
Мұсабай Ерзат- 1орынУспанова Гүлжанат Жұманазарқызы«Менің сүйікті мультфильмім »
Праш Сымбат-3 орынУспанова Гүлжанат Жұманазарқызы«Менің сүйікті жануарым»
Қасенова Мерей-1 орынУспанова Гүлжанат Жұманазарқызы«Менің сүйікті мультфильмім »
Сергалиев Данат Батырбекович-2 орынТакина Мейрамгуль Байрамгелдиевна
«Менің сүйікті қалам»

Сергалиев Данат Батырбекович-2 орынТакина Мейрамгуль Байрамгелдиевна«Менің сүйікті жануарым» 
Сергалиев Данат Батырбекович-3 орынТакина Мейрамгуль Байрамгелдиевна-«Менің сүйікті мультфильмім»
Сергалиев Данат Батырбекович-3 орынТакина Мейрамгуль Байрамгелдиевна-«Менің отбасым»
Шорсов Нариман Ерланұлы-3 орынТакина Мейрамгуль Байрамгелдиевна
«Менің сүйікті жануарым» 

Абдихадирова Жасмина-3 орынЖарылғасова Аманкүл Хамитқызы«Менің сүйікті жыл мезгілім»
Зорбай Қарақат-3 орынЖарылғасова Аманкүл Хамитқызы«Менің сүйікті жануарларым»
Амангелдиев Райынбек-3 орынЖарылғасова Аманкүл Хамитқызы«Менің сүйікті жануарым»
Амангелді Мансур-3 орынЖарылғасоваАманкүлХамитқызы«Менің сүйікті жыл мезгілім»
Ағатай Ұлмекен-3 орынЖарылғасоваАманкүлХамитқызы«Менің сүйікті жануарым»
Тетуманов Нұрқажы-3 орынЖарылғасоваАманкүлХамитқызы«Менің сүйікті жануарым»
Расулова Рузмат БахадировичРасулова Валида Мамынбаевна«Менің отбасым»
Косимова Даша Денисовна-1 орынКадыркулова Малика Каримовна«Менің сүйікті мезгілім»
Хон ВиолеттаРасулова Валида Мамынбаевна«Менің сүйікті жануарым»
Хон ВиолеттаРасулова Валида Мамынбаевна«Менің сүйікті жануарым»
Манченко Катя-1 орынРасулова Валида Мамынбаевна«Менің сүйікті мезгілім»
Расулова Муслима Бахадировна-3 орынРасулова Валида Мамынбаевна«Менің сүйікті мультфильмім»
Ахан Аида-1 орын
Тыныбекова Айгуль
Болегеновна
«Менің сүйікті мезгілім»
Айдархан Жания-1 орын
Тыныбекова Айгуль
Болегеновна
«Менің сүйікті мезгілім»
Дюсенбаев Куаныш-1 орын
Тыныбекова Айгуль
Болегеновна
«Менің сүйікті мезгілім»
Сұлтанбекқызы Әмина-1 орын
Тыныбекова Айгуль
Болегеновна
«Менің сүйікті мезгілім»
Кәдірбек Алдияр-2 орынНазирова АрдақМенің сүйікті мультфильмім
Амангелді Айым-2орынМолдалиева Жанар ШукиралиевнаМенің сүйікті жануарым
Амангелді Ералы-2 орынМолдалиева Жанар ШукиралиевнаМенің сүйікті қалам
Кенжебекқызы Малика-3 орын
Байболова Сагыныш Сагиндыковна

«Менің сүйікті жануарым»
Алдебай Алмас-3 орын
Байболова Сагыныш Сагиндыковна

«Менің сүйікті жануарым»
Бухат Ерасыл-3 орын
Байболова Сагыныш Сагиндыковна

«Менің сүйікті жануарым»
Құдайбергенова Інжу-алғыс хатЕсенова Балагул«Меніңсүйікті мезгілім»
Мырзағұлова Жанерке –алғыс хатЕсенова Балагул«Менің отбасым»
Алибеков Бақберген-1 орынКаусбекова Назира Артикбаевна«Менің сүйікті қалам»
Кожаманова
Филина
Рустамовна-1 орын
ГульзараМахаматжановна СеитоваЛюбимое животное
Жалғасбаев Жандарбек-алғыс хат
Кулпибаева
Асем
Рахимовна
«Менің отбасым»
Уалиханқызы Дана-алғыс хат
Кулпибаева
Асем
Рахимовна
«Менің сүйікті мултфильмім»
Байлы Азамат-алғыс хат
Кулпибаева
Асем
Рахимовна
«Менің сүйікті аспабым»
Ази Мирас-3 орын
Кулпибаева
Асем
Рахимовна
«Менің сүйікті жануарларым»
Базарбаева Нұржайна-алғыс хат
Кулпибаева
Асем
Рахимовна
«Менің суйікті жануарларым»
Кипчакбай Жаннұр-алғыс хат
Кулпибаева
Асем
Рахимовна
«Менің отбасым»
Жамаладин Рамазан-алғыс хат
Назарова
Райса

«Менің сүйікті мултфильмім»
Кожахмед Разия-алғыс хат
Кулпибаева
Асем
Рахимовна
«Менің суйікті жануарларым»
Мадимарова Акбал-1орын
Кулпибаева
Асем
Рахимовна
«Менің сүйікті мултфильмім»
Нұртаев Шапағат-2 орын
Кулпибаева
Асем
Рахимовна
«Менің суйікті жануарым»
Қалабай Іңкәр-алғыс хат
Кулпибаева
Асем
Рахимовна
«Менің отбасым»
Гайнетденова Наргиза Женисовна-алғыс хатДосказиева Рамия Насибуллиновна«Менің сүйікті кейіпкерім»
Мажитова Мерует Кадирбулатовна-алғыс хатДосказиева Рамия Насибуллиновна« Менің сүйікті ауылым»
Кабдолов Мерали Серикович-алғыс хатДосказиева Рамия Насибуллиновна«Менің сүйікті жануарым»
Серік Айзере-2 орын
Менің сүйікті мульфильмім

Сарсекова Гульназ Жунысбековна
Баилова Алтынай-2 орын
Менің сүйікті мульфильмім

Сарсекова Гульназ Жунысбековна
Тоқтарова Медина-2 орын
Менің сүйікті мульфильмім

Сарсекова Гульназ Жунысбековна
Қайырбек Наиля-2 орын
Менің сүйікті жануарым

Сарсекова Гульназ Жунысбековна
Асылбекова Жанерке-2 орын
Менің сүйікті мезгілім

Сарсекова Гульназ Жунысбековна
Кеңес Жәния-2 орынМыңбаева Гулбану Рабиловна«Менің сүйікті мультфильмім »
Асыл Ханбүркіт-2 орынМыңбаева Гулбану Рабиловна«Менің сүйікті мультфильмім»
Серікбек Азель-2 орынМыңбаева Гулбану Рабиловна«Менің сүйікті мультфильмім »
Қожабек Мұхамеджан-2 орынМыңбаева Гулбану Рабиловна«Менің сүйікті мультфильмім »
Ергеш Нұрхан-2 орынМыңбаева Гулбану Рабиловна«Менің сүйікті жануарым»
Өтеш Дарын-2 орынМыңбаева Гулбану РабиловнаМенің отбасым»
Болат Жанайым-1 орынМыңбаева Гулбану РабиловнаМенің отбасым»
Мұқанова Әсем Нұрлыбекқызы-2 орынОнайбекова Елнур Бактыгалиевна
«Бауырсақ»ертегісі
Менің сүйікті мультфильмім
Серікұлы Диас-2 орынОнайбекова Елнур Бактыгалиевна«Әке мен бала» ертегісі
Серікова Райгүл Батырбекқызы-2 орынОнайбекова Елнур Бактыгалиевна
Аю мен Маша
Менің сүйікті мультфильмім
Абадан Шаттық Бақдәулетұлы-2 орынОнайбекова Елнур Бактыгалиевна
Том мен джерри
Менің сүйікті мультфильмім
Құрманғали Мадина-2 орынЖұбан ЛәззатМенің сүйікті жануарым
МахсатоваГүлфия-2 орынЖұбан ЛәззатМенің сүйікті жануарым
Жалғасбай Айару -2 орынОтарбаева ТуғанайБазарбековна
«Алтын күз»
Менің сүйікті мультфильмім
Аяпберген Мағжан Ғалымжанұлы-2 орынОтарбаева ТуғанайБазарбековна
«Дара»
Менің сүйікті мультфильмім
Қуанышова Аружан Нұркелдіқызы -2 орынОтарбаева ТуғанайБазарбековна
«Сәлем Марғау»
Менің сүйікті мультфильмім
Қонақбаев Серік Алтынбекұлы-2 орынОтарбаева ТуғанайБазарбековна
«Алтын күз»
Менің сүйікті мультфильмім
Аймұрат Аймира Амангелдіқызы-2 орынОтарбаева ТуғанайБазарбековнаМенің сүйікті мультфильмім
Аяпбергенова Әсем Рақымжанқызы-2 орынОтарбаева ТуғанайБазарбековнаМенің сүйікті мультфильмім
Мұқашова Нәзира Нұрлыбекқызы-2 орынОтарбаева ТуғанайБазарбековна
«Екі аққу»
Менің сүйікті мультфильмім
Рысқұлова Айкөркем Саматқызы-2 орынОтарбаева ТуғанайБазарбековнаМенің сүйікті мультфильмім
Аманжолов Алиасқар Жәнібекұлы-2 орынОтарбаева ТуғанайБазарбековнаМенің сүйікті жануарым
Махсатова Ақторғын Қанатқызы-2 орынОтарбаева ТуғанайБазарбековна
«Оллов»
Менің сүйікті мультфильмім
Сүйіндікұлы Бақтияр-2 орынОтарбаева ТуғанайБазарбековнаМенің сүйікті жануарым
Болатбек Ақерке Ерқанатқызы-1 орынКондыбаева Салтанат Сакеновна«Менің сүйікті мультфильмім»
Егімбай Тоғжан-1 орынИнкарбекова БағилаМенің сүйікті мезгілім
Кожанова Сагыныш-1 орын
Абеуова Лаура Дынымхановна

«Менің сүйікті жануарым»
Әшірқұл Саят-2 орын
Абеуова Лаура Дынымхановна

«Менің сүйікті мультфильмі»
Қаупыш Қазыбек-3 орын
Абеуова Лаура Дынымхановна

«Менің сүйікті мезгілім»
Ербол Дильяра-2 орынЗымыра Гүлназ
«Менің сүйікті мультфильмім»

Мылтықбай Арайлым-2 орын
Жунисова Алия Талгатовна


«Менің сүйікті мультфильмім»



Муратова Салтанат-2 орын
Жунисова Алия Талгатовна

«Менің сүйікті мультфильмім»

Жексен Айым Арманқызы-2 орын



Жунисова Алия Талгатовна«Менің сүйікті мезгілім»
Абдуллин Бурхан-1 орын
Бейсембаева
Галия
Фархатовна
«Менің сүйікті
қалам»
Құдабай
Малика-2 орын
Бейсембаева
Галия
Фархатовна
«Менің отбасым»
Ербол Лейла-3 орынЗымыра Гүлназ«Менің сүйікті қалам»
Агзамова Арай-1 орын
Байболова Сагыныш Сагиндыковна

«Менің сүйікті қалам»
15 наурыз 2019 ж. 435 0

Мақалалар

Әбілхан әлемі

15 қараша 2018 ж. 277

50 доллар және адам қадірі

07 қараша 2018 ж. 360

Қазақ тілі туралы 30 дерек

24 қыркүйек 2018 ж. 482

Табиғат таңғажайыптары

22 қыркүйек 2018 ж. 569

МЕНІ ҚҰТҚАРҒАН – «ОМПЫ»

15 қыркүйек 2018 ж. 404

ТОЙЛАР ТУДЫРҒАН ОЙЛАР

27 қаңтар 2018 ж. 718

Бүгінгінің білім сапасы

18 қаңтар 2018 ж. 650