» » "Шығармашылық шыңдары" байқауының қорытындысы

"Шығармашылық шыңдары" байқауының қорытындысы


Құрметті ұстаздар және оқушылар! "Шығармашылық шыңдары" байқауына белсенді түрде қатысқандарыңызға рақмет! Бүгін байқаудың алғашқы 200 қатысушысының қорытындысы шығып отыр. Қалған қатысушылар қорытындысы 8-9 қараш күндері жарияланатын болады. Марапаттар келесі аптада почталарыңызға жіберілетін болады. Қосымша сауалдар үшін сайт әдіскері Шолпан Мұратбекқызымен хабарласуларыңызға болады. Байланыс телефондары: 8-778-242-80-19

Оқушының аты-жөніЖетекшісіНоминациясы
1Слюсарь Валерия –алғыс хатФильченко Валентина Сергеевна«Көркем жазу»
2Уразин Мансур-1 орынБайгужина Алия«Менің сүйікті мультфильмім»
3Утебек Әлішер-2 орынБайгужина Алия«Менің сүйікті мультфильмім»
4Туякова Аида-2 орынКалимова Айнур Амангельдиевна«Менің сүйікті мультфильмім»
5Қонақбай Асаин Бауржанұлы-1 орынКонкышева Асель Сагиндыковна«Көркем жазу»
6Тулегенова Малика Мирлановна-1 орынКисекова Толқын Кушеновна«Менің әжем»
7Тельман Аяжан-2 орынКушанова Нуржамал Амиргалиевна«Менің сүйікті мультфильмім»
8Аралов Динмухаммед-2 орынБегалиева ЛәззәтКөркем жазу
9Жұман Марлен-2 орынИсабаева Салтанат СабитовнаКөркем жазу
10Жанатова Саягуль-алғыс хатАмержанова Жанар Балтабекқызы«Менің сүйікті мультфильмім
11Тауболат Саламат-2 орынАмержанова Жанар Балтабекқызы«Менің әжем/атам»
12Бейсекеева Аминна-2орынАмержанова Жанар Балтабекқызы«Менің әжем/атам»
13Бейсекеева Аминна-алғыс хатАмержанова Жанар БалтабекқызыКөркем жазу
14Сейітқали Альмира Асқарқызы-алғыс хатИхласова Бану Әбдіғұлқызы«Көркем жазу»
15Сейітқали Альмира Асқарқызы-3 орынИхласова Бану Әбдіғұлқызы«Әжем айтқан әңгіме»
16Іңкәрбай Ескендір-2 орын Бейсенбина Гүлжан Қайырберлиевна«Әжем айтқан әңгіме»
17Іңкәрбай Әбілмансұр-1 орынӨтениязова Қарлығаш Орынбаевна"Менің арманым"
18Айтжанова Дариға-2 орынСейтжанова Айгуль Умиржановна«Көркем жазу»
19Ивадбекова Карина Нурболатқызы-3 орынТурегельдиева Жаксыгуль Абитхановна«Менің сүйікті мультфильмім»
20Копесбай Жансая-2 орынТурегельдиева Жаксыгуль Абитхановна«Көркем жазу»
21Елеусиз Қаракөз-2 орынТурегельдиева Жаксыгуль Абитхановна«Менің арманым»
22Муканова Айман-2 орынЖумагулова Тамара Маликовна«Менің арманым»
23Дәлелхан Абдусабыр-1 орынЖумагулова Тамара Маликовна«Менің арманым»
24Абжаппар Айшолпан-2 орынЖумагулова Тамара Маликовна«Менің әжем»
25Абжаппар Айшолпан-2 орынЖумагулова Тамара Маликовна«Менің атам»
26Ахмет Айжан-2 орынЖумагулова Тамара Маликовна«Менің сүйікті мультфильмім»
27Руханов Әлішер-2 орынЖумагулова Тамара Маликовна«Менің сүйікті мультфильмім»
28Серік Айшабибі-1 орынИсабаева Салтанат СабитовнаКөркем жазу
29Сүлеймен Ерасыл Нұржанұлы-1 орынБакирова Динара Аманжоловна«Көркем жазу»
30Сәмен Сабрина Айдарқызы-1 орынБакирова Динара Аманжоловна«Менің әжем»
31Алтай Айжан-1 орынБакирова Динара Аманжоловна«Менің әжем»
32Талғат Аружан Мұратқызы-2 орынБакирова Динара Аманжоловна«Менің әжем»
33Оразбай Мирас Дидарұлы-2 орынБакирова Динара Аманжоловна«Көркем жазу»
34Жалелова Арайлым Серикқызы-1 орынБакирова Динара Аманжоловна«Менің сүйікті қалам»
35Жақан Әлия Нұрғалықызы-1 орынБакирова Динара Аманжоловна«Менің сүйікті қалам»
36Данияр Назерке-2 орынУсубалиева Баян ОразовнаӘжем айтқан әңгіме
37Бахитов Арсен-2 орынУсубалиева Баян ОразовнаКөркем жазу
38Амантай Мұнар-алғыс хатСпанова Рабига ДарибаевнаКөркем жазу
39Манат Айша Думанқызы-1 орынСпанова Рабига ДарибаевнаМенің әжем
40Қамбарәлі Арайлым Серікқызы-2 орынБейсенбина Гулжан Кайырберлиевна«Менің сүйікті мультфильмім»
41Сапарғали Альмира Темірханқызы-алғыс хатИхласова Бану Әбдіғұлқызы«Әжем айтқан әңгіме»
42Жалғасқызы Жанелла-1 орынТурганбаева Динара Торгайбековна«Менің сүйікті мультфильмім»
43Мұхтарқызы Ақниет-1 орынТурганбаева Динара Торгайбековна«Менің сүйікті мультфильмім»
44Аманғалиева Қалима-1 орынТурганбаева Динара Торгайбековна«Менің сүйікті мультфильмім»
45Сәндікерейұлы Атажан-1 орынТурганбаева Динара ТоргайбековнаКөркем жазу
46Айтбай Аяулым-2 орынТурганбаева Динара ТоргайбековнаКөркем жазу
47Нұран Нұрасыл-2 орынТурганбаева Динара ТоргайбековнаКөркем жазу
48Бейсенбаева Ақпейіл-1 орынАхмет Гүлбақша Төлегенқызы-«Әжем айтқан әңгіме»
49Жуликеева Еркеназ-3 орынАхмет Гүлбақша Төлегенқызы«Көркем жазу»
50Қойшыбек Анел-3 орынАхмет Гүлбақша Төлегенқызы«Көркем жазу»
51Серікпай Нұрдәулет-2 орынЖаксылыкова Толганай Куандыковна«Менің сүйікті мультфильмім»
52Сыздық Айару-1 орынЖаксылыкова Толганай Куандыковна«Менің сүйікті мультфильмім»
53Жақыпбек Ринат-алғыс хатКенжебаева Нурсулу ЕлимбаевнаМенің арманым
54Абибулла Нұрайым-3 орынМусаева Бибигуль ОмархановнаМенің сүйікті мультфильмім
55Талғат Медина-1 орынСмагулова Жанар АскаровнаМенің арманым
56Қуандық Жұлдыз-1 орынСмагулова Жанар АскаровнаӘжем айтқан әңгіме
57Марал Абинұр-2 орынБайкенжеева Н.О.Менің арманым
58Саматқызы Сымбат-1 орынБайкенжеева Н.О.Менің сүйікті мультфильмім
59Берік Дәния-3 орынДанаева Бибигуль ТулегеновнаКөркем жазу
60Бейбутұлы Айбек-3 орынДанаева Бибигуль ТулегеновнаКөркем жазу
61Серік Айсұлу-3 орынДанаева Бибигуль ТулегеновнаКөркем жазу
62Қасым Кәусар-2 орынДанаева Бибигуль ТулегеновнаКөркем жазу
63Ерзақ Адия-3 орынДанаева Бибигуль ТулегеновнаКөркем жазу
64Кизат Нұрали-2 орынДанаева Бибигуль ТулегеновнаКөркем жазу
65Майтина Аружан-2 орынДанаева Бибигуль ТулегеновнаКөркем жазу
66Қанат Әсем-2 орынДанаева Бибигуль ТулегеновнаКөркем жазу
67Кеңесбайқызы Мадина-3 орынДанаева Бибигуль ТулегеновнаКөркем жазу
68Ұлдақан Ермұхамет-3 орынДанаева Бибигуль ТулегеновнаКөркем жазу
69Доценко Анастасия-2 орынБайгомбенова Сауле НегматуллаевнаКөркем жазу
70Әлібек Ләйлә-2 орынАхметова Асем БулатовнаКөркем жазу
71Жаубек Әділбек-2 орынАхметова Асем БулатовнаКөркем жазу
72Ерсін Кәусар-2 орынАхметова Асем БулатовнаКөркем жазу
73Әлібек Ләйлә-1 орынАхметова Асем БулатовнаМенің атам-әжем
74Жұмажан Нұрана-2 орынКуанышбекова Айгуль СакеновнаМенің сүйікті мультфильмім
75Рауанұлы Темірлан-2 орынБабашева Гулмаржан ОналбековнаМенің сүйікті мультфильмім
76КәрімАйманАянқызы-алғыс хатБабашева Гулмаржан ОналбековнаКөркем жазу
77Казбекова Алуа Ернуровна-2 орынБабашева Гулмаржан ОналбековнаКөркем жазу
78Аманбай Ануар Азаматұлы-2 орынБабашева Гулмаржан ОналбековнаКөркем жазу
79Саржанов Ерсайын-2 орынБабашева Гулмаржан ОналбековнаМенің сүйікті қалам
80Фуатов Зиат-алғыс хатБабашева Гулмаржан ОналбековнаКөркем жазу
81Жұмахан Ханзада-алғыс хатБабашева Гулмаржан ОналбековнаКөркем жазу
82Ермек Альмира-3 орынБабашева Гулмаржан ОналбековнаКөркем жазу
83Байжігіт Інжу Рахатқызы-2 орынМұхамеджанова Салтанат ШаяхметқызыМенің сүйікті мультфильмім
84Таңнұрқызы Жанарым-2 орынМұхамеджанова Салтанат ШаяхметқызыМенің сүйікті мультфильмім
85Молдахметов Ерасыл Әсетұлы-1 орынБейсенбина Гүлжан ҚайырберлиевнаМенің атам-әжем
86Молдахметов Ерасыл Әсетұлы-3 орынБейсенбина Гүлжан ҚайырберлиевнаКөркем жазу
87Асхат Жан Манасұлы-1 орынАкишева Айымжан КазбековнаМенің сүйікті мультфильмім
88Талғат Құралай Дәуренқызы-2 орынАкишева Айымжан КазбековнаМенің сүйікті мультфильмім
89Дауенова Айлита Медетовна-3 орынАкишева Айымжан КазбековнаМенің сүйікті мультфильмім
90Жендеткалиева Гүлзира Ерасылқызы-1 орынАкишева Айымжан КазбековнаМенің сүйікті мультфильмім
91Сембай Нұралы Русланұлы-2 орынАкишева Айымжан КазбековнаМенің сүйікті мультфильмім
92Муса Жанерке Русланқызы-3 орынАкишева Айымжан КазбековнаМенің сүйікті мультфильмім
93Кабдрахимов Альберт Асетұлы-2 орынАкишева Айымжан КазбековнаМенің сүйікті мультфильмім
94Канаткалиев Фарух Марсұлы-2 орынАкишева Айымжан КазбековнаМенің сүйікті мультфильмім
95Арстанова Гүлсезім Аманжолқызы-2 орынАкишева Айымжан КазбековнаКөркем жазу
96Жанабаева Жанерке-2 орынАкишева Айымжан КазбековнаКөркем жазу
97Асылбек Нұрбек Нарынбекұлы-3 орынАкишева Айымжан КазбековнаКөркем жазу
98Дауенова Аделина-2 орынДаулетова Акмарал Маратовна«Менің сүйікті атам мен әжем»
99Аманғалиқызы Жансұлу-3 орынДаулетова Акмарал МаратовнаКөркем жазу
100Жұмабекқызы Еркеназ-3 орынДаулетова Акмарал МаратовнаКөркем жазу
101Қуанышқали Ақерке Сағынышқызы-2 орынДаулетова Акмарал МаратовнаМенің арманым
102Талғат Алихан Асылханұлы-2 орынДаулетова Акмарал Маратовна«Менің сүйікті атам мен әжем»
103Тлекқабыл Нұрай Абайқызы-3 орынДаулетова Акмарал МаратовнаМенің арманым
104Канатқали Гүлжауһар Марсқызы-2 орынДаулетова Акмарал МаратовнаМенің арманым
105Касенова Инара-3 орынАйтбаева Толғанай Айтбайқызы«Көркем жазу»
106Болатова Мадина-2 орынМугжанова Жанар Тегисовна«Көркем жазу»
107Токушева Дильназ-3 орынМугжанова Жанар Тегисовна«Көркем жазу»
108Болат Милана-3 орынМугжанова Жанар Тегисовна«Көркем жазу»
109Хасен Ұлан-2 орынМугжанова Жанар ТегисовнаМенің сүйікті мультфильмім
110Сабырбек Нұрәлі-1 орынМугжанова Жанар ТегисовнаМенің сүйікті мультфильмім
111Ерболатов Амир-1 орынМугжанова Жанар ТегисовнаМенің сүйікті мультфильмім
112Халел Нұрай-3 орынМугжанова Жанар ТегисовнаМенің сүйікті мультфильмім
113Бостанова Айғаным-3 орынМажикова Салтанат Сансызбаевна«Көркем жазу»
114Масутова Аружан Рашидовна-2 орынТазабекова Нұргүл Боранбайқызы«МЕНІҢ АРМАНЫМ»
115Тұрғалиева Аяла-3 орынФайзуллина Эльмира Саржановна«Көркем жазу»
116Сәтжан Ділназ-3 орынФайзуллина Эльмира Саржановна«Көркем жазу»
117Бауыржанұлы Әділет-2 орынФайзуллина Эльмира Саржановна«Менің сүйікті мультфильмім»
118Дарханұлы Жанасыл-1 орынФайзуллина Эльмира Саржановна«Менің сүйікті мультфильмім»
119Мұрат Аяулым-2 орынФайзуллина Эльмира Саржановна«Менің сүйікті мультфильмім»
120Бағдавлет Жаннұр-1 орынФайзуллина Эльмира Саржановна«Менің сүйікті мультфильмім»
121Ануарбеков Әлішер-1 орынФайзуллина Эльмира Саржановна«Менің сүйікті мультфильмім»
122Есен Ақнұр-3 орынФайзуллина Эльмира Саржановна«Көркем жазу»
123Абдужаппар Амина-2 орынСмагулова Жанар Аскаровна«Көркем жазу»
124Тұрсынбай Арайлым-2 орынЖолдасбекова Кулай Дуйсенбаевна«Көркем жазу»
125Әбжаппар Жәния-2 орынЖолдасбекова Кулай Дуйсенбаевна«Көркем жазу»
126Байділла Ықтияр-1 орынЖолдасбекова Кулай ДуйсенбаевнаМенің сүйікті мультфльмім
127Бердібекқызы Салтанат-2 орынЖолдасбекова Кулай ДуйсенбаевнаМенің арманым
128Тұрсынбай Інжу-2 орынЖолдасбекова Кулай ДуйсенбаевнаМенің сүйікті мультфльмім
129Бердібекқызы Салтанат-2 орынЖолдасбекова Кулай ДуйсенбаевнаМенің сүйікті мультфльмім
130Өтепбергенова Айым-1 орынМенеева Айжан«Әжем айтқан әңгіме»
131Нурдинов Баястан Амалбекович-1 орынАйтбаева Толғанай Айтбайқызы«Менің арманым»
132Орозова Айбийке-2 орынАйтбаева Толғанай Айтбайқызы«Менің арманым»
133Мақсатұлы Нұржан-3 орынӘжібек Жанар Сағынбекқызы''Көркем жазу''
134Шокпарова Аяулым-3 орынАбенова Бибигүл Арабданқызы
135Мақсатұлы Мейіржан-2 орынОсипова Айгуль Зейноловна"Менің әжем/атам"
136Мақсатұлы Мейіржан-3 орынОсипова Айгуль Зейноловна''Көркем жазу''
137Мақсатұлы Мейіржан-1 орынОсипова Айгуль ЗейноловнаМенің сүйікті қалам
138Мақсатұлы Санжар-1 орынЖансұлтан Сымбат АблайқызыМенің атам/әжем
139Шамшидин Арайлым Қанатқызы-3 орынИльясова Женискуль ХасеновнаМенің арманым
140Шамшидин Арайлым Қанатқызы-2 орынИльясова Женискуль ХасеновнаМенің сүйікті мультфильмім
141Мерей Аманқос-1 орынКамила Турахова«Менің сүйікті мультфильмім»
142Мейіржан Ринатұлы-3 орынКамила Турахова«Көркем жазу»
143Милана Мусағали-2 орынКамила Турахова«Әжем айтқан әңгіме»
144Асылжан Тулеуова-2 орынКамила Турахова«Көркем жазу»
145Жақаш Альбина-3 орынКамила Турахова«Менің сүйікті мультфильмім»
146Кайырбеков Мейрамбек-1 орынМұхамеджанова Салтанат Шаяхметқызы«Менің сүйікті мультфильмім»
147Салимова Айсулу-2 орынМұхамеджанова Салтанат Шаяхметқызы«Менің сүйікті мультфильмім»
148Қожамберді Нұрайлым-2 орынМұхамеджанова Салтанат Шаяхметқызы«Менің сүйікті мультфильмім»
149Буланбаева Жанель-3 орынАбилмажина Гулжаухар Иргебаевна«Менің арманым»
150Қалыбай Елжас-2 орынАбилмажина Гулжаухар Иргебаевна«Менің сүйікті мультфильмім»
151Рахымберді Мұхаммеджан-1 орынАбилмажина Гулжаухар Иргебаевна«Менің сүйікті мультфильмім»
152Самалбекқызы Айсая-2 орынКалхаманова Айжан«Менің арманым»
153Мәлік Балауса-2 орынКалхаманова АйжанКөркем жазу
154Имаш Аяулым-3 орынСыдихова Айгүл МустажаповнаКөркем жазу
155Мұрат Көркем-2 орынСыдихова Айгүл МустажаповнаКөркем жазу
156Марат Фархад-2 орынСыдихова Айгүл МустажаповнаКөркем жазу
157Рысжан Аршын-3 орынСыдихова Айгүл МустажаповнаКөркем жазу
158Сапарғали Ажар-3 орынСыдихова Айгүл МустажаповнаКөркем жазу
159Жаңабайұлы Ерасыл-1 орынИльясова ЖадыраМенің сүйікті қалам
160Гончаров Иван-1 орынБайрова Айман Елеусызбаевна«Менің сүйікті қалам»
161Гончаров Иван-1 орынБайрова Айман Елеусызбаевна«Менің әжем/ атам »
162Ничипуренко Ксения-2 орынАйғазы Мәдина Саматқызы«Менің арманым»
163Ли Дарья-1 орынАйғазы Мәдина Саматқызы«Менің атам/ әжем»
164Бойкова Эвелина-1 орынАйғазы Мәдина Саматқызы«Менің сүйікті қалам»
165Хасенова Сара-2 орынХалабаева Карлыгаш Маденовна«Әжем айтқан әңгіме»
166Жетесалы Бекзат-1 орынСагинова Шолпан КарлыбаевнаМенің әжем/атам
167Мырзагалиева Алтынай-1 орынБейсенбина Гулжан Кайырберлиевна«Менің сүйікті мультфильмім»
168Мырзагалиева Алтынай-1 орынБейсенбина Гулжан КайырберлиевнаМенің сүйікті қалам
169Шүйке Қамбар-3 орынРысбекова Райгүл Рамазанқызы«Көркем жазу»
170Қалтөре Әбдірақым, Қалтөре Әбдірахман-1 орынСағанай Айнаш ӘбуқызыМенің әжем
171Нұрғазы Ибраһим-2 орынҚыдырбаева Роза Анешовна«Көркем жазу»
172Қапас Тәңірберген-3 орынМусина СамалЖанатовна«Менің атам
173Капасова Самира-3 орынМусина Анар Нурлановна«Көркем жазу»
174Капасова Камила-2 орынМусина Анар Нурлановна«Менің арманым»
175Алмабек Балжан-2 орынАлмабекова Арайлым«Менің арманым»
176
Бауыржанқызы Аружан-3 орын

Шаймерденова Гульмира Айдосқызы
«Көркем жазу»

177
Қосалы Азамат Сәкенұлы-2 орын

Шаймерденова Гульмира Айдосқызы
«Менің арманым»

178Мамуржан Мадина-2 орынШаймерденова Гульмира Айдосқызы
«Менің арманым»

179
Нүсіпәлі Әмір
Жандосұлы-1 орын

Шаймерденова Гульмира Айдосқызы
«Менің сүйікті қалам»

180Өрденұлы Жансері-3 орынШаймерденова Гульмира Айдосқызы«Көркем жазу»
181
Рахымберді Нұрсұлтан
Жоламанұлы-2 орын
Шаймерденова Гульмира Айдосқызы
«Әжем айтқан әңгіме»

182Ержанов Адиль-2 орынШаймерденова Гульмира Айдосқызы
«Менің арманым»

183Бауыржанқызы Аружан-1 орынШаймерденова Гульмира Айдосқызы«Менің сүйікті қалам»
184Қосалы Азамат Сәкенұлы-3 орынШаймерденова Гульмира Айдосқызы«Көркем жазу»
185Мамуржан Мадина-3 орынШаймерденова Гульмира Айдосқызы«Көркем жазу»
186
Нүсіпәлі Әмір
Жандосұлы-3 орын
Шаймерденова Гульмира Айдосқызы«Көркем жазу»
187
Рахымберді Нұрсұлтан
Жоламанұлы-1 орын
Шаймерденова Гульмира Айдосқызы
«Менің сүйікті қалам»

188
Рахымберді Нұрсұлтан
Жоламанұлы-3 орын
Шаймерденова Гульмира Айдосқызы«Көркем жазу»
189Ғанибай Еркеназ-3 орынАжмуратова Мирамгул Рашиденовна«Менің арманым»
190Ғанибай ЕркеназАжмуратова Мирамгул Рашиденовна«Менің сүйікті мультфильмім»
191Алламберген ЕрасылАжмуратова Мирамгул РашиденовнаМенің әжем
192Жоламанқызы Айым-1 орынАжмуратова Мирамгул РашиденовнаМенің сүйікті қалам
193Жоламанқызы АйымАжмуратова Мирамгул РашиденовнаМенің сүйікті мультфильмім
194Мұнарбай Айдар Ардақұлы-2 орынБотабаева Эльмира Куттыбаевна«Менің әжем/атам»
195Ерболат Ерсұлтан Қасқырбайұлы-2 орынБотабаева Эльмира Куттыбаевна«Менің әжем/атам»
196Бегділдаева Сымбат Қанатбекқызы-3 орынТуреханова Жадыра Койшыгуловна«Көркем жазу»
197Мырзамұрат Жансұлу Нұрланқызы-2 орынТуреханова Жадыра Койшыгуловна«Көркем жазу»
198Мұнарбай Көркем Ардаққызы-2 орынКулжанова Райхан Жандилдаевна«Менің арманым»
199Ібайділда Нұргүл Жанатқызы-2 орынКамбарова Акерке Сердалиевна«Әжем айтқан әңгіме»
200Оразғали Жұлдызай Айбекқызы-2 орынКамбарова Акерке Сердалиевна«Менің сүйікті мультфильмім»
201Ерболат Арман Қасқырбайұлы-2 орынКамбарова Акерке Сердалиевна«Менің арманым»
202Құттыбай Аяжан Құттыбекқызы-2 орынКамбарова Акерке Сердалиевна«Менің арманым»
203Талғат Инабат Талғатқызы-2 орынКамбарова Акерке Сердалиевна«Менің арманым»
204Көлжанов Шадияр Бақытбекұлы-2 орынКамбарова Акерке Сердалиевна«Менің сүйікті мультфильмім»
205Сапарғали Асылжан Қайратұлы-2 орынКамбарова Акерке Сердалиевна«Көркем жазу»
206Рысалды Темірлан-2 орынКулмахамбетова Балжан Алибековна«Менің арманым»
207Алейников Ярослав-2 орынКулмахамбетова Балжан Алибековна«Менің арманым»
208Джанузаков Алихан-2 орынКулмахамбетова Балжан Алибековна«Менің арманым»
209Балтабеков Азизбек-1 орынКулмахамбетова Балжан Алибековна«Менің әжем/атам»
07 қараша 2018 ж. 1 052 0

Мақалалар

Әбілхан әлемі

15 қараша 2018 ж. 3

50 доллар және адам қадірі

07 қараша 2018 ж. 108

Қазақ тілі туралы 30 дерек

24 қыркүйек 2018 ж. 232

Табиғат таңғажайыптары

22 қыркүйек 2018 ж. 310

МЕНІ ҚҰТҚАРҒАН – «ОМПЫ»

15 қыркүйек 2018 ж. 181

ТОЙЛАР ТУДЫРҒАН ОЙЛАР

27 қаңтар 2018 ж. 497

Бүгінгінің білім сапасы

18 қаңтар 2018 ж. 464